Grand Argyle Resort

Główne udogodnienia

  • Bezpłatne Wi-Fi

  • Basen

  • Rekreacja

  • Posiłki/Napoje

  • Zakaz palenia

  • Hotel przyjazny dzieciom

  • Śniadanie

  • Zwierzęta nie są dozwolone

Lokalizacja

    Elegancki Grand Argyle Resort Hatton położony jest 3 km od dworca Hatton i oferuje widoki na basen. Do dyspozycji są prywatny parking na terenie i Wi-Fi w miejscach publicznych.

    Hatton Jumma Mosque znajduje się 10 min jazdy od tego eleganckiego hotelu, natomiast Kehelgamu Oya leży w 4 km. Do centrum miasta jest około 30 minut pieszo. Warleigh Church leży w 7 km. Lotnisko Castlereigh Reservoir Seaplane Base oddalone jest od obiektu o 20 min jazdy samochodem.

    Grand Argyle Resort oferuje 7 pokojów wyposażone w darmowe Wi-Fi i telewizję satelitarną, a także w urządzenie do parzenia kawy/herbaty. Dla Twojej wygody w tych pokojach są bidet, oddzielna toaleta i prysznic. Ten hotel oferuje również prywatne łazienki z bidetem, oddzielną toaletą i prysznicem.

    Codziennie ten obiekt noclegowy oferuje zachwycające śniadanie. Grand Argyle Resort oferuje restaurację azjatycką na miejscu z różnorodnymi specjałami kuchni morskiej.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:00
    Wyjazd: od 06:00 do 11:00

    Opcje pokoi w Grand Argyle Resort Hatton

    Grand Argyle Resort oferuje 7 pokojów wyposażone w darmowe Wi-Fi i telewizję satelitarną, a także w urządzenie do parzenia kawy/herbaty. Dla Twojej wygody w tych pokojach są bidet, oddzielna toaleta i prysznic. Ten hotel oferuje również prywatne łazienki z bidetem, oddzielną toaletą i prysznicem.

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Grand Argyle Resort Hatton Wnętrze zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Pokój zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Wnętrze zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Zlewozmywaki zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Pokój zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Łóżka zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Toalety zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Zlewozmywaki zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Pokój zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Udogodnienia zdjęcie
    Pokój dwuosobowy typu deluxe

    Wielkość: 42 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    Grand Argyle Resort Hatton Pokój zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Wnętrze zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Pokój zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Udogodnienia zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Pokój zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Pokój zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Łóżka zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Pokój zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Pokój zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Wyposażenia zdjęcie
    Apartament typu deluxe z łóżkiem king-size

    Wielkość: 50 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    Grand Argyle Resort Hatton Łóżka zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Pokój zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Łóżka zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Pokój zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Pokój zdjęcie
    Pokój trzyosobowy typu deluxe

    Wielkość: 42 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    Grand Argyle Resort Hatton Łóżka zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Pokój zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Łóżka zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Łóżka zdjęcie Grand Argyle Resort Hatton Pokój zdjęcie
    Pokój trzyosobowy typu standard

    Wielkość: 38 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    Grand Argyle Resort Hatton Pokój zdjęcie
    Pokój dwuosobowy typu standard

    Wielkość: 38 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    Grand Argyle Resort Hatton Pokój zdjęcie
    Pokój dwuosobowy

    Wielkość: 35 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +

    Lokalizacja Grand Argyle Resort Hatton

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd

    Opinie gości o Grand Argyle Resort Hatton

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Często Zadawane Pytania

    • Czy można dokonać rezerwacji wycieczki bezpośrednio w eleganckim Grand Argyle Resort?
      Goście pragnący aktywnego wypoczynku mogą na życzenie zorganizować wycieczki konne w eleganckim Grand Argyle Resort.
    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Grand Argyle Resort Hatton